Pinokio, szukamy Cię!
Zbiórka – poniedziałek, godz. 11.00 przed budynkiem Naszego Ośrodka Kultury… ul. Pocztowa 2…
Poszukamy Pinokia…
a o 18.00 na stadionie miejskim spektakl w plenerowy w namiocie cyrkowym pt.: „Gdzie jest Pinokio?”
wstęp wolny
ZAPRASZAMY




