Już w poniedziałek wyrusz z nami w poszukiwaniu Pinokia...

Pinokio, szukamy Cię!

Zbiórka – poniedziałek, godz. 11.00 przed budynkiem Naszego Ośrodka Kultury… ul. Pocztowa 2…

Poszukamy Pinokia…

a o 18.00 na stadionie miejskim spektakl w plenerowy w namiocie cyrkowym pt.: „Gdzie jest Pinokio?”

wstęp wolny

ZAPRASZAMY