06 styczna 2013r. w Pałacu w Sypniewie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek.
Wokaliści Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku w składzie:
* Michalina Sawińska
* Sandra Budnik
* Natalia Borowiak
* Olga Kamińska
* Luiza Gracz
* Anna Kamińska
* Chrystian Juras
* Joanna Soja – Tońska
* Dominika Eichler
przy akompaniamencie zespołu:
* Eugeniusz Posadzy – sax alt, fagot
* Sławomir Stencel – instrumenty klawiszowe
* Rafał Lew Kiedrowski – perkusja
* Mariusz Szmidt – gitara elektryczna
* Wojciech Madajski – gitara basowa, instrumenty klawiszowe
zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.
Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z koncertu.
Zapraszamy również do przeczytania artykułu i obejrzenia zdjęć z Koncertu Kolęd i Pastorałek w Pałacu w Sypniewie … na stronie portalu e-krajna …
http://www.e-krajna.pl/powiaty/kultura/sypniewo-w-palacu-zabrzmialy-koledy.html

































