Więcbork świętował 100-lecie powrotu do granic Rzeczpospolitej. 22 stycznia 2020 Więcbork świętował 100- lecie powrotu do granic RP Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Ekslibris na stulecie powrotu Więcborka do macierzy” Koncertem Olgi Szomańskiej i występem uczniów klas 2 i 3 Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Więcborku zakończono obchody 100-lecia powrotu Więcborka do granic RP Inne w tej kategorii:Wielkanocna niespodzianka!WIĘCBORK NA LATO 2024!STAND-UP ANTONI SYREK - DĄBROWSKIWięcbork na LATO 2025! - kalendarz wydarzeń