Moc radości i uśmiechu w towarzystwie Hello Kity, Psa Goofy i Kubusia Puchatka.

Mieliśmy nieskrywaną przyjemność i radość odwiedzić dzieci z Gminy Więcbork w dniu ich święta. Radość tym większa, że długo się z Wami w takiej ilości nie widzieliśmy. Towarzyszyły nam postacie z bajek, które wspólnie z nami odwiedziły każdą szkołę podstawową i przedszkole w Gminie Więcbork a popołudniu spacerowaliśmy po Więcborku i przybijaliśmy sobie „piąteczki” i „strzelaliśmy selfiki”.   Hello Kitty była bardzo „tulaśna”, Kubuś Puchatek wszystkim dzieciom życzył słodkości, jak jego ulubiony miodek, a Pies Goofy ma supermoc, która pochodzi z orzeszków ziemnych…i została przez niego w tym dniu wykorzystana.

Wszystkim  dzieciom, tym małym i dużym, jeszcze raz życzymy, abyście zawsze pozostali radośni.