W marcu miło nam będzie gościć Państwa na koncercie z okazji Dnia Kobiet:
„La donna e mobile”
8 marca 2013r.
godz. 18.00
W programie koncertu usłyszeć można m.in.:
1. G. Verdi – “La donna e mobile”
2. T. Newman – tango z filmu „Zapach kobiety”
3. R. Stolz – “Brunetki, blondynki…”
4. B. Gigli – “Mamma”
5. F. Lehar – „Kto me usta całuje ten śni…”
6. L. Berstein – „W tę noc, w tę noc …” z musicalu „West Side Story”
7. H. Wars – „Miłość ci wszystko wybaczy”
8. K. Dębski – pieśń Heleny z filmu “Ogniem i mieczem”
… a także wiele innych, pięknych i nastrojowych utworów, które wprawią w zachwyt niejedną Panią.
W koncercie udział biorą: Grażyna Nita-sopran, Paweł Krasulak – tenor z towarzyszeniem fortepianu. Całość ozdobiona błyskotliwą i pełną dobrego nastroju oprawą konferansjerską.
Bilety: grupowy > 10 osób: 12,00
indywidualny: 15,00
A w ramach cyklu w następnych miesiącach zapraszamy na koncerty:
Kwiecień 2013 – Koncert muzyki hiszpańskiej
Maj 2013 „CeZik&KlejNuty – Kameralny Akt Solowy”




