Zapraszamy na niedzielny Finał WOŚP 

W tym roku grają z nami dla WOŚP:
Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski i Rada Miejska w Więcborku
Danuta Pasieka Usługi Gastronimiczne
Elżbieta Cybulska i Jadzia
Piotr Winiecki i prywatni darczyńcy.
Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Shotokan „TEKKI” w Więcborku
Silną grupę wolontariuszy będziecie mogli znaleźć w tych miejscach:

Agata Fryżewska
Antonina Schmidt
Amelia Cukla
Igor Soja
Adrian Jarzynka
Wolontariusze będą również w Sypniewie od godz. 8.00

Zapraszamy do podejrzenia galerii gadżetów tegorocznego 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Galeria gadżetów:
Linki do licytacji na allegro:
https://allegro.pl/uzytkownik/MargolkaWiecbork

Gdybyście z różnych względów nie mogli zjawić się na koncercie Finałowym i nie ma Was w okolicy a chcecie zagrać z Więcborskim Sztabem to możecie przekazać środki bezpośrednio do Więcborskiej eSkarbonki






