W niedzielę w naszym Ośrodku Kultury odbył się koncert wyjątkowej artystki – Eleni. Mogliśmy posłuchać największych przebojów, greckich utworów oraz na chwilę wrócić do świątecznego klimatu wraz z kolędami i pastorałkami.
Sala była wypełniona po brzegi mieszkańcami, którzy po raz kolejny udowodnili, że lubią i potrafią śpiewać.
Był to koncert otwierający Nowy Rok w naszym Ośrodku Kultury korzystając z okazji Pani Dyrektor Joanna Soja-Tońska złożyła wszystkim serdeczne życzenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!




