W niedzielne popołudnie odbył się koncert charytatywny dla Amelii. Inicjatorami wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Jastrzębcu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z oddziałem w Więcborku.
W trakcie koncertu wystąpili koleżanki i koledzy Amelii z obu szkół oraz zespół Entfloria gościnie z Marcinem Łucyszynem oraz małą Olgą. Niezastąpione Panie z KGW z Gminy Więcbork przygotowały ciasta, które można było zabrać ze sobą do domu, za symboliczną cegiełkę – dziękujemy.
Zebrana kwota zostania przekazana na dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby z niepełnosprawnością.
Dziękujemy społeczności lokalnej za inicjatywę. Nauczycielom za przygotowanie występów uczniów i scenariusza wydarzenia. Uczniom i mieszkańcom za okazane serce i przyjacielską atmosferę.




