12 Marca na naszej scenie wystąpili Emilia Pawłowska w towarzystwie muzyków:
Igor Nowicki – fortepian
Maciej Olesiński – gitara
Tomasz Skrętkowski – perkusjonalia
Emilia Pawłowska kolejny raz zabrała mieszkańców Gminy Więcbork w podróż do swojej artystycznej duszy.
Piękne teksty Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej w aranżacjach Emilii Pawłowskiej i Adama Lemańczyka to ponadczasowe historie, w których każdy może odnaleźć kawałek swojego serca i swoich doświadczeń. Wschodzące słońce nad Lubczą i budzący się dzień na Krajnie brzmią pięknie.
Dziękujemy za to kolejne spotkanie i niecierpliwe czekamy już na nowy materiał i mocno trzymamy kciuki, żeby był kolejnym dobrym czasem i spełnieniem marzeń




