Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Więcborskiej Sobótki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział w imprezie mimo niesprzyjającej pogody.
Za pomoc w organizacji dziękujemy:
– właścicielom lokalu „Stara Remiza”
– Szkole Podstawowej w Zakrzewku
– pracownikom Urzędu Miejskiego w Więcborku
– Pani Martin za wypożyczenie rowerów wodnych
– Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kamieniu Krajeńskim
– Gminnemu Domowi Kultury w Sośnie
– Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim
– dzieciom i młodzieży zgromadzonej w sekcji wokalnej i teatralnej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku
– zespołowi biesiadnemu „Wesołe Nutki”
– Panu Markowi Słoma za użyczenie agregatu.




