1 Czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w Więcborku. Organizatorzy przygotowali Festiwal Kultury Leśnej. Na naszym stanowisku dzieci – i te małe, i te duże – mogły zrobić: drewniane dzwoneczki, naszyjnik z darów lasu oraz kamienie z tropami zwierząt.
Dziękujemy za wspólną zabawę, a dla wszystkich dzieci jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!




