8 marca w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu burmistrz Więcborka – Waldemar Kuszewski podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. „Termomodernizacja Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu Gminy Więcbork w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego…





